Zajímají Vás podmínky pro společenské šaty? Klikněte sem!

Objednejte se prosím předem

Prosíme, pokud uvažujete o zapůjčení svatebních šatů, objednejte si svoji návtěvu u nás předem, a to telefonicky či e-mailem. Jen tak Vám zaručíme, že se Vám budeme moci ihned věnovat.

Co potřebujete k výběru svatebních šatů?

Prosíme, dostavte se včas a ODLÍČENÉ v objednaném termínu. Ačkoliv máme make-up velmi rády, špiní naše a potenciálně i Vaše šaty :). V případě potřeby máme k dispozici odličovací potřeby.

Co k výběru šatů potřebujete? Pouze dobrou náladu a chuť do zkoušení. Vše ostatní najdete u nás (boty, doplňky).
Pokud možno, vezměte si s sebou max. 2 poradce, naše prostory jsou kapacitně omezené. Navíc – velké množství poradců se málokdy shodne na stejných šatech a při výběru to může znamenat problém.

Pokud můžete, zanechejte doma malé děti, ruší při výběru Vás, ale i ostatní zákazníky. Berte prosím ohledy na to, že nejen Vy si chcete v klidu vybrat svoje vysněné šaty.

Rezervace svatebních šatů a rezervační poplatek

Pokud si vyberete své vysněné svatební šaty, sepíšeme s Vámi smlouvu o pronájmu šatů a zaplatíte u nás rezervační poplatek ve výši 1/2 předpokládaného půjčovného. Zbytek půjčovného doplatíte při vyzvednutí šatů.

Doporučujeme důkladně si smlouvu přečíst, protože v ní naleznete vše, co potřebujete vědět. K sepsání smlouvy i vyzvednutí šatů budeme potřebovat Váš OBČANSKÝ PRŮKAZ.

Rezervační poplatek je NEVRATNÝ, lze jej však 1x převést na jiné svatební šaty či převést na jiný termín svatby či vyměnit šaty z důvodu změny postavy.

Rezervační poplatek nelze převést na jiné zboží či služby, čerpané u nás.

Zkoušky svatebních šatů

V rámci sepsané smlouvy máte nárok na následující zkoušky bez poplatku:

  1. zkouška při výběru šatů
  2. zkouška cca 2 týdny před svatbou za účelem upřesnění úprav a doladění potřebných doplňků. Na tuto zkoušku je nutno se objednat cca 1 měsíc předem, šaty bývají v sezoně často mimo salon na svatbách. V případě, že jste si šaty rezervovala kratší dobu před svatbou a úpravy nejsou potřeba a postava se Vám nezměnila, není tato zkouška nutná, je to jen na Vašem uvážení.

Na každou zkoušku se předem objednejte, abychom Vám mohli zaručit, že dané šaty budou v termínu zkoušky v salonu k dispozici.

Vyvednutí a vrácení svatebních šatů, půjčovné a kauce

Svatební šaty si obvykle vyzvedáváte 2 dny před termínem svatby (tedy sobotní svatby ve čtvrtek) a vracíte je 2 dny po svatbě (tedy v pondělí).Svatební šaty typicky půjčujeme na pět dnů.

Šaty od nás dostanete zapůjčené i se speciálním přepravním obalem a s ramínkem, aby byly co nejlépe chráněny proti případnému poškození.

V okamžiku vyzvednutí uhradíte půjčovné (pokud jste již zaplatila rezervační poplatek, pak už doplatek) a složíte vratnou kauci ve výši 1/2 půjčovného. Kauci Vám vrátíme ihned poté, co šaty od Vás nepoškozené převezmeme zpět.

Termíny vyzvednutí i vrácení jsou uvedeny na smlouvě. Pozor! Při pozdním vrácení bez předchozí dohody účtujeme penále! Pokud potřebujete delší dobu zapůjčení šatů, je možné se s námi dohodnout.

Poškození svatebních šatů

Může se stát, že zapůjčené šaty náhodou poškodíte nebo zničíte. V tom případě pak bude nutné vzniklou škodu uhradit.

Většina škod je opravitelných a v těchto případech účtujeme pouze vzniklé náklady nebo paušální poplatek. Dávejte ale raději na své šaty pozor, vyhnete se tak nepříjemnostem a my budeme samozřejmě raději, když dostaneme šaty zpět v pořádku.

Nemusíte se obávat, běžné znečištění za poškození nepovažujeme, vyčištění šatů je zahrnuto v ceně zapůjčení. Pouze pokud se Vám „podaří“ šaty znečistit nadměrně (víno, tráva, bláto, šmír, rez, asfalt, krev, skvrny od jídla, mastnota apod.), musíme nechat šaty vyčistit specialisty – a v tom případě musíme účtovat poplatek.

Šaty si jako salon pojistit nemůžeme, ale Vy (jako zákazník) si můžete sjednat u některých pojišťoven pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě, ze kterého je možné případné poškození hradit.