Zajímají Vás podmínky pro svatební šaty? Klikněte sem!

Objednejte se prosím předem

Na rozdíl od svatebních šatů není objednání ke zkoušce společenských šatů povinné. Přesto, pokud si chcete být jistá, že se budeme moci věnovat jen Vám, prosíme, objednejte si telefonicky či e-mailem svoji návštěvu u nás předem.

Co potřebujete k výběru společenských šatů?

Prosíme, dostavte se včas v objednaném termínu. Rádi Vám doporučíme pro Vás vhodné společenské šaty a pomůžeme s výběrem.

Co k výběru šatů potřebujete? Pouze dobrou náladu a chuť do zkoušení. Vše ostatní najdete u nás ( boty, prádlo, doplňky) .
Pokud možno, vezměte si s sebou max. 2 poradce, naše prostory jsou kapacitně omezené. Navíc – velké množství poradců se málokdy shodne na stejných šatech a při výběru to může znamenat problém.

Pokud můžete, zanechejte doma malé děti, ruší při výběru Vás, ale i ostatní zákazníky. Berte prosím ohledy na to, že nejen Vy si chcete v klidu vybrat svoje vysněné šaty.

Rezervace šatů a rezervační poplatek

Pokud si vyberete své šaty, sepíšeme s Vámi smlouvu o pronámu šatů a zaplatíte u nás rezervační poplatek ve výši 1/2 předpokládaného půjčovného. Zbytek půjčovného doplatíte při vyzvednutí šatů.

Doporučujeme důkladně si smlouvu přečíst, protože v ní naleznete vše, co potřebujete vědět. K sepsání smlouvy i vyzvednutí šatů budeme potřebovat Váš OBČANSKÝ PRŮKAZ.

Rezervační poplatek je NEVRATNÝ. 

Rezervační poplatek nelze převést na jiné zboží či služby, čerpané u nás.

Vyzvednutí a vrácení šatů, půjčovné a kauce

Šaty si obvykle vyzvedáváte den před plánovanou událostí ( tedy sobotní události v pátek ) a vracíte je v den následující po události (tedy v pondělí). Šaty typicky půjčujeme na čtyři dny.

Šaty od nás dostanete zapůjčené i se speciálním přepravním obalem a s ramínkem, aby byly co nejlépe chráněny proti případnému poškození.

V okamžiku vyzvednutí uhradíte půjčovné (pokud jste již zaplatila rezervační poplatek, pak už doplatek) a složíte vratnou kauci ve výši 1/2 půjčovného. Kauci Vám vrátíme ihned poté, co šaty od Vás nepoškozené převezmeme zpět.

Termíny vyzvednutí i vrácení jsou uvedeny na smlouvě. Pozor! Při pozdním vrácení bez předchozí dohody účtujeme penále ! Pokud potřebujete delší dobu zapůjčení šatů, je možné se s námi dohodnout.

Poškození šatů

Může se stát, že zapůjčené šaty náhodou poškodíte nebo zničíte. V tom případě pak bude nutné vzniklou škodu uhradit.

Většina škod je opravitelných a v těchto případech účtujeme pouze vzniklé náklady nebo paušální poplatek. Dávejte ale raději na své šaty pozor, vyhnete se tak nepříjemnostem a my budeme samozřejmě raději, když dostaneme šaty zpět v pořádku.

Nemusíte se obávat, běžné znečištění za poškození nepovažujeme, vyčištění šatů je zahrnuto v ceně zapůjčení. Pouze pokud se Vám “podaří” šaty znečistit nadměrně (víno, tráva, bláto, šmír, rez, asfalt, krev, skvrny od jídla, mastnota apod.), musíme nechat šaty vyčistit specialisty – a v tom případě musíme účtovat poplatek.

Šaty si jako salon pojistit nemůžeme, ale Vy (jako zákazník) si můžete sjednat u některých pojišťoven pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě, ze kterého je možné případné poškození hradit.